TÉMA Terapie

Zdravá moč? Nebojme se urinoterapie.

Nedávno se mi do rukou dostala knížka o léčebné metodě celostní medicíny – Urinoterapii, léčbě močí.Ze začátku mi to připadalo přinejmenším nechutné, ovšem po přečtení celé knihy, byl můj závěr zcela jednoznačný. Na této tisíce let staré léčebné metodě něco skutečně je.

Podstatou urinoterapie je skutečnost, že léčí organizmus jako celek a ne jenom určitou nemoc. V Mexiku a Japonsku je dokonce studium této léčebné metody součástí vzdělání na lékařské fakultě.

K metodám celostní medicíny převažuje v naší kultuře velmi negativní postoj, k urinoterapii pak obzvláště. Zřejmě je to dáno výchovou. Už malé děti jsou vedeny k tomu, že moč je odpad - cosi špatného, co už naše tělo nepotřebuje, a tak to vyloučí pryč.

Opak je ovšem pravdou. Moč obsahuje více než 200 složek - nutriční substance, minerály, vitamíny, zbytky bílkovin a aminokyselin, enzymy, hormony, antivirové, antibakteriální, antimykotické a antirakovinné látky a mnoho dalšího. Hlavní součástí moči je voda, která projde celým naším tělem a je tak schopna uchovat ucelenou informaci o stavu organizmu. Chuť normální moči je hořká.

Moč je tak přesným odrazem stavu našeho organizmu. Proto má i nezastupitelnou roli v diagnostice nemocí. Vzniká z krevní plazmy jako produkt látkové výměny, které se účastní krev a každá buňka lidského těla. A protože vzniká z krve, nemůže tak otrávit vlastní organizmus. Složení moči se během léčby mění podle potřeb organizmu. Nemá tak vedlejší účinky a je zcela netoxická.

Možnosti aplikace praktické urinoterapie:

 • Proplachování úst - dochází k dezinfekci dutiny ústní, zpevňuje zubní sklovinu (obsahuje stopové prvky a minerály), díky osmóze dochází k očistě mandlí (ničí zánětlivé procesy)
 • Pití - jako každá léčba má své zákonitosti, které je potřeba dodržovat. Nefunguje na principu - „zítra si dám skleničku moče a budou zcela zdráv". Je zde nutnost odborného lékařského dozoru.
 • Klystýr za použití moči - působí hlavně na tlusté střevo, což bývá velkým centrem zanešení organizmu odpadními  látkami.
 • Příjem nosem - jógová očistná procedura (zlepšuje čich, zrak a je prevencí ušních onemocnění).
 • Vstřebávání kůží - obklady, masáže - omlazuje kůži, likviduje i těžké formy akné, povzbuzuje růst vlasů, obnovuje rozpadající se tkáně a ničí hnilobné procesy, má i významné antimykotické účinky.

Rozdělení moči v praktické urinoterapii:

 • Ranní moč - ranní moč je zcela nejúčinnější - obsahuje velké množství hormonů
 • Denní moč - je bohatá na látky z potravy (výživná funkce)
 • Noční moč - obsahuje informace o nemocech probíhajících v organizmu

Zcela unikátní moč se tvoří během hladovění.  Při hladovění dochází k velkému vylučování splodin, moč je jimi nasycena. Její pití pak rozpouští usazeniny, odpadní látky a  léčí infekční ložiska na podkladě homeopatického principu - podobné působí na podobné.

Všechny tyto informace nejsou výplodem mé fantazie, ale vědecky prokázané věci, které se osvědčily při léčbě mnoha nemocí. Nutno dodat, že je určitě důležité najít v sobě dostatek odvahy a zahodit veškeré předsudky, aby člověk tuto metodu byl ochoten vyzkoušet sám na sobě.

Máte své osobní zkušenosti s urinoterapií?

Zdravá moč? Nebojme se urinoterapie. patří do témat
 • prodám urinu Štěpánka 25.02.2018 15:18:33

  Jsem mladá holka a prodávám svoji urinu. Za své zdraví ručím. Osobně nebo poštou. Jižní Morava. Cena dohodou. stepanka.judasova@seznam.cz

 • urinoterapie eva 20.03.2010 09:32:14

  Na urinoterapii nedám dopustit.Během tří měsíců jsem si vyléčila lupenku ,na kterou nezabíralo vůbec nic.

  • Re: urinoterapie Lidka 24.02.2018 18:36:15

   Dobrý den, mám všechny HPV viry. Jak se léčit? Jen pitím? Poraďte, nechci do sebe strkat léky, gely atd..

  • Re: urinoterapie Zdenka 07.09.2014 12:36:59

   Uronoterapii používám často. Úspěšně jsem obklady vyléčila cistu v prsou během týdne. Cysta praskla na prsu byla modřina, dále jsem přikládala obklady a modřina zmizla. Muž se sice vzpouzel, ale když měl dnový záchvat u palce na noze, tak si obklad z vlastní uriny rád přiložil a pochvaloval si, že bolest ustupuje.
   Zábrany jsou jen psychické, když vidíte jak to pomáhá, dáváte to pak na všechno. Například na angínu a bolest hlavu jedinečné, nejezte Brufeny a spol. ty vám likvidují játra a ledviny.

   • Re: Re: urinoterapie Eva 01.03.2016 12:35:03

    Dobrý den,můžete mi napsat více k té cystě v prsu? Kolikrát jste dávala obklad atd.? Děkuji ,mám jich více a bolí mě,ráda bych se jich zbavila :(

  • Re: urinoterapie,léčení močí petr 06.09.2010 19:53:04

   Ahoj, procházím rozvodem a tím, velkým stresovým zatížením. Na obličeji a na hrudi se mě udělali zarudlé navrstvené červené fleky. Kožní lékař si s tím ,,neví rady" vyzkoušel jsem velké množství mastí, nic nezabírá. Potírám si postižená místa močí a pociťuji zlepšení za pár dní !!!! K vypití jsem se ještě neodhodlal.

   • Re: Re: urinoterapie,léčení močí Zdenka 07.09.2014 12:41:37

    Já si jen typnu, ale řekla bych, že když vám v těchto místech vyrazily fleky, jedná se o dráhu ledvin. Nadledvinky vlivem stresu trpí a jelikož to není infekce pak masti nemohou zabrat..... Že jste nasadil vlastní urinu je skvělé, homeopatická informace z ledvin se v těchto místech zpracuje a nervový systém se uklidní. Držím palce!

   • Re: Re: urinoterapie,léčení močí Milena 21.04.2011 13:55:21

    tak do toho....divil by jste se,co vše se dá vyléčit ! ! ! mohu jen doporučit....

  • Re: urinoterapie michaela 07.07.2014 23:09:56

   Dobry den, pred dvema dny jsem zacala s urinoterapii jakozto potiranim me lupenky na tele, a mam pocit, ze se to jen zhorsuje.. muzete mi poradit jak na to? dekuji Michaela

  • Re: urinoterapie Majka 22.02.2012 19:45:51

   Prosím vás,můžete mi poradit s léčbou lupénky,děkuji

 • endometriální cysta Kristýna 14.12.2017 13:30:32

  Na levém vaječníku mám 5 cm endometriální cystu a srůsty po různých operacích v dutině břišní. Existuje riziko, že buď mě cysta během růstu bříška začne velmi bolet nebo praskne. V tomto případě bych musela na operaci, nerada bych podstupovala takto invazivní zákrok v těhotenství. Navíc už jsem po XY operacích jako dítě i v dospělosti. V těhotenství bohužel nejde pít žádné byliny, moc alternativ nezbývá. Cystu už začínám cítit, zatím je bolest snesitelná. Naordinovala jsem si pro začátek ranní moč 50 ml. Chci se tedy poradit, jestli to je tak v pořádku nebo mám dávku zvýšit? Případně jestli máte nějaké jiné řešení? Prosím o radu!

 • Nabízím urinu pro léčebné účely. urinoterapie 22.04.2017 21:59:50

  Nabízím urinu pro léčebné účely. Jsem zdravá 30 letá žena bez antikoncepce a jakýchkoliv jiných léků. Nechybí mi žádný orgán, ani třeba žlučník, mandle či slepé střevo. Zdravá životospráva je samozřejmostí. urinoterapie@post.cz

 • prosba Hana 03.01.2017 02:04:16

  Prosím o radu , je možné si vylečit vysoký tlak pitím vlastní moči?Prosím jaké množství se musí vypít během dne.Moc děkuji.

  • Re: prosba Zoran Solaja 11.04.2017 15:27:10

   Ne exisuje nemoc ktera nelze vylecit vlastni moci. Zacnete pit sredni cast proucu rani moci (vynechat zacatek a konec), kazdy den a brzy se ukazou vysledny. sam sam vyskousel piti, vyplahovani, piti nosem, pust s s moci a destilovanou vodu, moc a streavu, davani na kuzi. Vse co je napsane o moci je apsulitni pravda. mel jsem manio depresi po dobu deset let. za tri tydny pustu s moci jsem zcela zdrav. Vsem doporucuji vyskouset. Ted piji prieventivne kazdy den, min jim, mam vice energie.

 • pomáhá na všechno kaila 08.02.2011 12:58:23

  Je mi 34 let a téměř 10 let se zabývám urinoterapií,jakákoliv nemoc či bolístka různého charakteru,spolehlivě vyléčí urina.Důležité při tom dbát na správné složení stravy,bez masa a mléčných výrobků dosáhnete nejlepších výsledků.Mé děti do dneška neznají prášky a já jsem ráda,že si tělo samo vystačí se "svým".nebojte se a jděte rozhodně do toho.

  • Re: pomáhá na všechno noname 19.12.2016 15:49:16

   a to ty tvoje deti piji moc ??

  • Re: pomáhá na všechno Tiky 11.03.2011 17:30:05

   Chtěla jsem se zeptat, zda lze urinoterapií léčit i molusky? Jestli, že ano, jakým způsobem? Děkuji moc za radu

   • Re: Re: pomáhá na všechno renata 08.01.2014 20:59:39

    dobrý den moc bych vás chtěla poprosit o vaši radu,moje dcera už ve dvouch letech byla na vyskrabávání molusek a už ji nechci trápit .Máme jich čím dál víc můžete mi poradit jak mám její moč použít na ty molusky .Moje babička která byla lékařka tak vždy říkala že moč léčí jenže bohužel už není a nevím kdo jiný by mi mohl na toto odpovědět než vy díky moc za všechny rada předem

   • Re: Re: pomáhá na všechno Lucie 20.07.2012 20:17:45

    Dobrý den, moje dcera se velmi s moluskami trápila, pomohly jí homeopatika belladonna 9CH, hodně štěstí

 • Ostruhy v patach Macek 07.11.2016 20:38:04

  Prosím o radu ohledně ostruh, dá se to vyléčit urinoterapii a jak mám postupovat. Děkuji Marcela

 • Nemoc Jirka 01.10.2016 22:11:38

  Mam chronicke onemocneni ledvin,vysoky tlak, uzivam peritonealni dializu , piju 3x denne moc cely mesicale zadne vysledkz se nedostavuji,nedelam klistyr.A uzivam prasky na tlak. Dekuji za odpoved.

 • HPV infekce Momi 14.09.2016 18:34:11

  Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, mohu používat svou vlastní moč, když mám pozitivní test na HPV infekci? Děkuji za podpověď, M.

 • Urina jako lek ? Kony 11.09.2016 08:19:26

  Prodelal jsem zanet slinivky brisni. O urinoterapii jsem cetl pri lecbe v nemocnici. Chtel jsem vicebinfo a tak na nezu precitam recenze a dalsi clanky, objednavam knihy, ale nedalo mi to a sedm dnu rano potiram telo svou vladtni movi. Jim je suchary, piji bylimkove caje a zeleninu a ovoce. Vyhybam sd tukum a tak trochj i masu.
  Uvidime jaky to bufe mit ucinek?

 • Chuť a barva moči Christoph 07.03.2016 01:46:36

  Zdravím ve spolek,

  Už delší dobu se snažímzjistit, jakým způsobem lzeovlivnit chuť a barvu moči.Někdy se mi stává, že mámoč je krásně bílá, dáse říci bez chuťi, jenlehounce nahořklá a mohu jipít jako vodu, někdy je zasezcela žlutá a natolikhořká že se nedá vpodstatě pít vůbec. A jindyzase chutná jako česnekovéchipsi. Rád bych se dopátraltoho, jak postupovat aby vevětší míře byla takrásně čirá a dala sepít. Pokud by tu měl někdonávod jak na to, moc rádbych požádal o radu.Kontaktovat mne můžete nachristoph_karsten_junior@yahoo.com

  Díky moc,

  Chris

 • onemocnění nosní a ústní dutiny emil 15.02.2016 17:59:39

  Na jaře a na podzim po dobu asi 2-3 měsíců - čili prakticky pořád- jsem trpěl rýmou,bolestí v krku,ale hlavně afty a boláky (vředy velikosti dvoukoruny,nalité krví,které se stále obnovovaly).Dvě hodiny po první aplikaci (vykloktání)mi bylo líp a po třech dnech takovéto péče jsem byl naprosto v pohodě.
  Samozřejmě je třeba upravit stravování,ať vymizí zápach uriny.

 • léčba močí jituška 07.10.2015 15:37:12

  Milí přátele,
  urina mně zachránila...také jsem tomu nejdříve nevěřila a nemohla se dlouho odhodlat..
  nicméně bolesti a další nepříjemné problémy v souvislosti s arthritis ,stálými záněty
  padáním vlasů a všeobecnou zchátralostí a nechutí žít v bolestech ,mně nakonec dovedly ke knihám Gennadije Malachova..
  a pak jsem začala...spoustu věcí jsem nedělala správně,řádně jsem se nevyčistila,takže jsem měla i velké krize..vše jsem ale přestála a pochopila,že jde o víc ,než pouze změnit jídelníček...
  dnes jsem téměř bez problémů a rozhodně budu pokračovat i nadàle..
  jituška

 • dotaz Katka 23.03.2015 10:36:03

  Trpím revmatoidní polyartritidou a neužívám žádné léky.Trpím bolestmi a ráda bych zkusila urinoterapii.Prosím poraďte,jak na to.Děkuji a přeji krásné dny

 • bolesti v podžebří oli 20.11.2014 12:03:22

  Bolesti v podžebří,skrz,až do zad.Natírám se ranní urinou asi 2 týdny,a i když bolesti nevymizeli ještě úplně,věřím že časem vymizí zcela.A přidala jsem ještě asi 1-až 2 ml,ranní uriny.Potření nechávám 2-3 hodiny,a pak se vysprchuji.Pokud jsem sama,a vím že nikam nemusím jít,tak i déle.Exsperimentuji,ale už ted vidí zlepšení,i když s metodou by asi každý nesouhlasil.A hlavně né ti ,které nic nebolí.Možná si vzpomenou až jednou budou mít potíže vlastní.OLI

  • Re: bolesti v podžebří oli 20.11.2014 12:09:24

   ZAPOMĚLA JSEM NAPSAT ŽE TY BOLESTI V PODŽEBŘÍ NA PRAVÉ STRANĚ MĚ PROVÁZÍ UŽ TÉMĚŘ 4 ROKY,A DOKTOŘI MI PŘEDEPISOVALI DOSLOVA JEDY,KTERÉ MI SPÍŠ UBLIŽOVALI,NEŽ MĚ LÉČILI.jSEM OCHOTNÁ ZKUSIT VŠE.CHODIT S BOLESTNA V PŘEDKLONU MĚ UŽ VÁŽNĚ NEBAVÍ.OLI

 • plíseň nehtů,nohou,astma věra 27.05.2011 00:29:47

  delší dobu se potýkám s plísní a astmatem, léčím se, ale nic moc nezabírá, hlavně plíseň je zatím nevyléčitelná, dozvěděla jsem se o unioterapii, prosím může někdo poradit jak na tyto onemocnění? potírat postižená místa , pít ? jsem zoufalá a odhodlána k jakékoliv formě.

  • Re: plíseň nehtů,nohou,astma Zdenka 07.09.2014 12:50:08

   Plíseň na nohou a astma, tělo vám dává sygnály, že je totálně ucpané ,,sajrajtem,, kupte si knihu: ,,Jak se zbavit parazitů,, očistěte tělo od všech splodin, vynechte z jídla maso, mléko, bílou moukou....dodržujte v knize uvedená doporučení a za pár měsíců můžete být zcela bez prášků a zdravá. Urinoterapie je velmi účinná, ale je jí třeba podpořit správnou stravou a myšlením. Držím palce!

 • ive Andrea 25.08.2014 13:20:30

  Zdravá moč je důležitá, ale také je důležité, aby neunikala sama od sebe, což je také problém. Na inkontinenci je mnoho cviků a rad,ale ja mám jednu fungujícíc a tou je IVE inkontin. Moc mi pomohl zbavit se inkontinence

 • jirous 28.03.2014 14:33:19

  Je mi 22 a chtěl bych se zeptat proč moje moč chutná jako cocacolla a o víkendech jako fridex?

  • Re: Tomáš M. 28.03.2014 14:40:04

   Stává se to po požívání velkého množství alkoholu a měkkých drog. Být vámi bych s tím přestal je možnost že to povede až k cukrovce. Raději to nepijte a dejte si čaj.

 • urina Antonín 12.11.2013 16:15:16

  dobrý den.od 3/2013 praktikuji urinoterapii.užívám ranní urinu cca500 ml každý den.přestalo mě nadouvání jinak nepozoruji jiný účinek.chtěl jsem si upravit cukrovku,ale to se nepovedlo.prosím o zkušenost s tímto problémem.děkuji Brázda

 • Radomír 22.08.2013 11:46:19

  Moč opravdu není dobrá, když požíváte živočišné tuky. Proto vřele doporučuji si ji přidávat do čaje. Vynikající!

 • Marie 07.05.2013 10:24:59

  máme v rodině problém s rakovinou, prosím o kontakt na příspěvek o vyléčení metastáz

 • moč doporučuji eva 02.10.2010 09:12:56

  Jsem ráda, že se o urinoterapii více mluví. Z vlastních zkušeností máme doma vynikající výsledky. Maminka po 10 dnech hladovění a aplikaci uriny dosáhla zmizení jejích metastáz. Kamarádka zrušila svůj ID na schizofrenii pitím ranní moči svého malého dítěte. Doporučuji naprosto při všem-úrazy, inf.nemoci, kosmetika, dásně, zhmožděniny ap.. Pouze při velkých artritických bolestech působí pomalu a úlevy se dosahuje až po 2h působení obkladu

  • Re: moč doporučuji Marie 07.05.2013 10:21:17

   Našla jsem Váš příspěvek o léčení metastáz. Prosím o kontakt . Máme podobný problém v rodině.

  • Re: moč doporučuji Vladislav 29.12.2010 22:08:42

   Maminka po 10 dnech hladovění a aplikaci uriny dosáhla zmizení jejích metastáz.
   Je to možné co píšete? Prosím můžete se mi ozvat. Děkuji.

 • urina ekzém Martina 09.04.2013 15:51:31

  Dobrej měla jsem ted 28 denní detox podle p mačingové můžu tedy začít s léčbou uriny na atopický akzém?rozlezl se mi na 80% těla jím jen probiotika a oxan 2 díky za radu

 • ucpané dutiny v hlavě eva 12.02.2013 09:15:18

  prosím o radu jak postupovat při zahlenění a usazení hlenu v dutinách hlavy a obličeje,mám stále ucpaný nos a vysmrkávám zeleno žluté hleny,jsem po léčbě antibiotiky,ale s malým úspěchem,moc děkuji za rady,Eva.

  • Re: ucpané dutiny v hlavě nepacient 19.03.2013 23:59:04

   Na dezinfekci doporučuji na 1l. ovlažené vody 35-40 stupnů 1-2 lžičky kuchynské soli. Tímto roztokem proplachovat preventivně nosní dutiny. Dojde k pročištění a odhlenění těchto míst, taky k odbourání virů, bakterií a cizopasníků, kteří zde vegetují-což u vás naznačují žluté hlenové koláčky. Patrně bude vysmrkávat krom slizu i červená krvavá tělíska. Roztok vody a soli lze nahradit vlastní urinou, prý je účinnější ... já osobně jsem zatím nezkoušel.

 • zapal sliach Kristína 07.02.2013 11:53:54

  Dobry den, chcem sa opytat, ci sa da tato metoda aplikovat aj pri zapale sliach na ruke, a ak ano, tak aky sposob je najvhodnejsi. Dakujem

 • a co cukr Mira 21.08.2012 18:10:00

  mam zvýšený cokr. Je to způsoběné vnitřním tukem, který tísní slinivku a omezuje její fonkci. Pomohla by moc v nějakém způsobu užití?
  Moc díky za odpověď.

 • faleš doktorů František Kubásek 14.08.2012 23:48:03

  Díky Bohu za Váš článek a hlavně za urinu a její účinky pro zdraví ale musím se pozastavit nad názory mediků starší generace na toto téma: Praktický lékař,doktorka v plicní ambulanci a dokonce i odborník urolog velké okresní nemocnice mi tento způsob léčby nedoporučovali a všichni se stavěli dost vyhraněně proti tomu.Myslíte že to bylo upřímné a nebo hájí zájmy farmakologických společností a jejich zisků? Vůbec bych se nedivil a vzpomínám na léčitele Kosíka z Chomoutové Lhoty který už nežije ale z moči diagnostikoval přesně,rychle a spolehlivě.Víte o nějakém pokračovateli tohoto užitečného umění? Hezký den všem a zahoďte předsudky i bolševické postupy ve všech oblastech života...amen malý přítel z města eN.

 • martin 03.07.2012 19:09:56

  Mě pomohla moč v zimě, když mi bylo zima na ruce. Stačí si sejmout rukavice a střední proud namířit na obě dlaně. A hned je po omrzlině, věřte.

 • vitiligo gábina 24.06.2012 17:24:42

  prosím máte někdo zkušennosti s urinoterapií u dětí při léčbě vitiliga?

 • urinae rudach 13.06.2012 14:57:27

  Tak ,moč na ránu,radívaly už kdysi babky kořenářky.Pro zevní použití,jako obklad,bych asi byl,pokud to pomůže,ale pít a ještě taková kvanta a ráno,kdy moč nejvíc zapáchá,to bych asi nedal.Je to takové sporné téma.Nakonec i v lécích proti diabetu,jsem taky objevil močovinu.Budoucnost ukáže.

 • Radek 03.06.2012 21:47:43

  Myslíte že může urina vyléčit i růžovku, tedy akné dospělích? A když se používá na omývání a potírání, má se nějak naředit? Rád bych to vyzkoušel, jen nevím jak začít ...

 • Zdravá moč? Carolina (: 15.02.2012 20:49:21

  Dříve jsem si myslela, že moč je prostě odpadní látkou. Něco co je pro naše tělo naprosto nepotřebné, a proto je z těla vyloučeno ven. Připadalo mi téma ohledně močení a tak nechutné. Teď už vím, že i přesto, že je moč vylučována tak může mýt kladné účinky. Taky bych si ráda vyzkoušela alespoň část z urinoterapie, ale nevím zdali k tomu budu mít takovou odvahu, ale snaha se cení :o) (doufejme)

 • Léčby lupenky Jan 14.04.2011 10:05:55

  Prosím jakou moč použít na tu lupenku? Ranní - denní - noční??
  Děkuji moc za odpověď.

  • Re: Poceni Jana 15.01.2012 13:56:42

   Přeji hezký den,a prosím o radu.Zajímá mě zda můžu při urinoterapii současně brát léky na vysoký krevní tlak,nebo je musím vysadit.Díky za radu.

 • divertikulitida Alena 16.10.2011 09:54:41

  Prosím poraďte.Prodělala jsem v posledních 3 týdnech divertikulitýdu se záněte močových cest, měla jsem vysoké CRP 117 a vysokou sedimentaci. Léky jsem brala jenom týden, CRP je v normálu ale Sedimentace stále vysoká, cítím se unavená a divertikulitýda ustupuje pomalu. Nicméně již týden piji urinu, cca 2 dcl ráno nalačno, ulevilo se mi a začala jsem jíst, efekt jsem viděla po dvou dnech,ale pobolívání levého podbřišku i levého podžebří trvá stále. Prosím poraďte, co dělám špatně, že efekt není úplný. Děkuji

 • Kate 01.03.2011 17:51:38

  ahojte.. :) Cyngroš ve své knize o urinoterapii píše že po ňákém čase pitím (užíváním) uriny získá hrozně moc energie a taky ztrácí v podstatě chuť k jídlu :) Sá Cyngroš psal že jí 1..1 ( !! ) denně... po pravdě jsem ještě urinu nepila ale chystám se k tomu až dočtu tu knihu .. ale zatím to vypadá dobře.. Takže... na co se chci ptát je.. vážně ze mě bde tolik vyzařovat energie? :) takže.. YAHO pokud ano :) díky...

 • chuť uriny Jarmi 21.12.2010 20:32:18

  záleží na stravě. Po uzeném bůčku opravdu není dobrá. Naučíte se správně jíst. Nemá se používat pokud berete nějaké léky. Pro váhající mohu říci, že po zeleninové stravě je lahodnější než některé džusy.

 • Pásový opar Martini 20.12.2010 16:57:10

  Právě teď prodělávám pásový opar, který mám na pravém boku (žebrech).
  Chci se zeptat, jaká forma léčby urinoterapií, je nejvhodnější? Obklad, potirani, která forma moči je nejlepší? Za jak dlouho by to mohlo vyřešit můj infekční problém? Díky

 • Urinoterapie od partnera Petr 11.10.2010 21:49:31

  Ahoj, všechno o urinoterapii zní opravdu dobře, ale když sem na svou vlasní moč zatím nenašel odvahu, múže mi moč třeba mojí partnerky nejak uškodit?

 • aritmie bartkowiak 06.04.2010 05:13:29

  zajímalo by mi zda urinoterap. se dá léčit zrychlené bušení srdce-aritmie.Ano užívám po ránu vždy střední proud asi přibližně 0,1L uriny.Je zde možné zhoršení aritmie?Kdysi jsem jí měl.Jestli to může fungovat jako homeopatie,tak si myslím že ano.Ale jedno vím dokonale,na žaludeční problémy,lepšího léku neznám,to mi věřte.moc bych si přál aby mi to pomohlo s aritmijí.Ano vím že urina ředí krev.děkuji

  • Re: aritmie eva 02.10.2010 09:46:45

   aritmie jsou původu různého, ale osobně bych moč klidně pila

 • vitiligo Vladka 10.04.2010 19:35:04

  Máte někdo zkušenost s léčbou vitiliga- ztráta pigmentu- urinoterapií?

  • Re: vitiligo eva 02.10.2010 09:44:00

   Zkus knihu Elixír života od Johna W. Armstronga

 • urinoterapie petr 16.09.2009 00:49:10

  no priznam se vam,urinotera­pie,neco nani vazne bude.uz sem se stim v minulosti setkal,uz naky ten rok pouzivam vlastni… ke oplachovani tvare.jemi 31 let a vypadam na 20.mam odskouseny na sobe jeho omlazujici ucinky.hoc si pak tvar [poradne umyju mydlem,ale je vazne omlazujici.

  • Re: urinoterapie eva 02.10.2010 09:40:52

   Ano, je mi 48 a vypadám na 38, takže proč si ničit obličej drahou navoněnou kosmetikou, když si dokáži pomocí bylinek a různě upravené moči pomoci sama a lépe

 • léčení močí rajce 24.06.2009 09:21:24

  Tak nevím, podle mě má v dnešní době mohně lidí nějakou infekci a ani o tom neví, tak to bych asi nepodstupovala

  • Re: léčení močí eva 02.10.2010 09:38:37

   Právě v moči pak lidé mají i protilátky přímo proti své infekci, tak proč by měli tuto vzácnou léčivou tekutinu vylévat.

  • Re: léčení močí student 02.04.2010 12:33:39

   Moč je mikrobiologicky sterilní a čistá, zdravě se cítící člověk podle mě nemusí mít obavy tohohle typu. Urinoterapii také praktikuji a jsem maximálně spokojen.

 • Pomoc Michal 26.10.2009 22:08:38

  Dobrý den,jsem oštěpař,17 let. Chtěl bych se zeptat jestli by pomocí urinolečby(obklady jako pryznic) se dal vyléčit loket. Doktoři říkají že mam malou osifikaci neboli zvápenění vazu v lokti. Nevím už jak se blesti zbavit a vzhledem k tomu že mě tento sport moc baví a mé vysledky nejsou zas tak špatné tak bych se toho potřeboval zbavit. Děkuji moc za radu ,nezdráhám se určitě i jiného způsobu léčby.

  • Re: Pomoc eva 02.10.2010 09:35:11

   Já bych si na to dávala určitě pryznyc s ranní močí a musí se to v teple dobře zapařit. Min 2 h. denné, pak přes den. První výsledky - eliminace bolesti- by měly přijít do několika dnů. Prováděla bych čínské suché hladovění, kdy se hladoví 24 hodin bez jídla a vody a eliminuje se styk s vodou, hl. v části těla, kde se má něco uzdravit. Další den se vypije destilovaná voda z lékárny a po hodině se konzumuje dle libosti syrová strava, ovoce, zelenina, kvašené mleté obilí. Destilovaná voda pomůže odstranit usazeniny. Po měsíci bych buď přešla na druhý stupeň tohoto kaskádovitého hladovění, nebo bych do stravy přidala opravdové mléko - od soukromníka, ne z marketu, abych tělu dodala vápník, nutný k tomu, aby se v kloubech netvořily usazeniny.
   Mám výrůstek na noze a on se mi opravdu rok od roku zmenšuje a již není nutná operace. Na tohle by se dalo použít více variant, když tak, mám mejl na seznamu jako ppp717

  • Re:Exém maja 23.02.2010 17:44:35

   Já jsem měla strašně dlouho popraskané dlaně a prsty na rukou.Šupinaly se, strašně svěděly a byly rozškrábané až na krev.Žádné masti nazabíraly.Pak jsem se dozvěděla o urinoterapii.Vždy když jsem šla na záchod jsem si ruce počůrala.Velmi brzy se mi zhojily.

  • Re:Exém maja 23.02.2010 17:43:50

   Já jsem měla strašně dlouho popraskané dlaně a prsty na rukou.Šupinaly se, strašně svěděly a byly rozškrábané až na krev.Žádné masti nazabíraly.Pak jsem se dozvěděla o urinoterapii.Vždy když jsem šla na záchod jsem si ruce počůrala.Velmi brzy se mi zhojily.

 • rýma a dutiny petra 10.02.2010 00:28:06

  Už měsíc mám děsnou rýmu a začínají se mi asi ucpávat dutiny.
  V tomto případě by se jednalo asi o vnitřní užívání. Máte s tím někdo prosím zkušenosti? Díky moc za radu.

  • Re: rýma a dutiny eva 02.10.2010 09:21:08

   dělej si čerstvou močí néti

 • deprese Anička 04.07.2010 07:45:56

  Dobrýden, slašela jsem o urinoterapii, ale chtěla bych vědět, zda se dají zmírnit i depresívní stavy pomocí této léčby. Děkuji

  • Re: deprese eva 02.10.2010 09:18:30

   deprese se dá zmírnit
   nejllépe pitím ranní moči na lačno - pokud se večer napijete moči, ráno nebude tak ostrá
   lze z této ranní moči používat i miniklystýr 150-200 ml a nechat působit co nejdéle
   Nikolajev léčí duševní onemocnění hladem s velmi dobrými výsledky. Já pak doporučuji zůstat po této hladovce na příjmu moči.
   Ranní moč užitá nalačno údajně nezničí trávicí látky v zaludku neboť tam bez požití potravy nejsou ve větší míře přítomny. Jde zejména o hormony jako melatonin a serotonin.

 • Moč na akné Hana 11.04.2010 07:54:28

  Zdravím vás lidičky...chci se zeptat,,je mi 16 a mám problém s akné jak na obličeji tak na zádech a dekoltu,nikdy jsem si nemyslela že bych mohla dojít až k této metode,ale už jsem zoufala,mám pritele už pul roku a porád se vyhybám aby nevidel me zada nebo neprejel dekolt rukamilJe to vážně smutné.Ale proč sem píši,jde mi o to zda mohu této metody využít tedy formou vstrebávání do kuže i presto že jsem kuřačka a beru hormonální antikoncepci (minervu)...Prosím poradte děkuji =)

  • Re: Moč na akné rrrr 23.04.2010 22:51:07

   ahoj mam taky akne myslite ze moc pomoze

 • Pití moči Jirka 28.03.2010 15:57:27

  Na vojenském cvičení jme pili vlastní moč , teda předtím jsem měli únavnou přednášku o unoterapii, řeknu vám že nic horšího sem nepil, i po jednom dni když jste se napili čisté vody vám ta voda chutnala jako moč, je to tím že moč je bez zápachu a voda taky takže si mosek vzal dohlavy ze to bude chutnat stejně, rozhodne doporučuji vyzkoušet posili vás to hodně psychicky

 • urinoterapie titi 15.02.2010 14:12:23

  Mám úžasné výsledky díky urinoterapii. Vyléčila jsem si Herpes Zoster, alergii na zlato,oteklé koleno. Pokračuji v prevenci podle knih Genadije Malachova, MUDr Partyková, Cygroš. Léčení v podstatě všešch chorob najdete v těchto knihách. Žádné léky nepotřebuji, a to je právě to proč se o urinoterapii nemluví. Farmaceutické firmy by přišly o své obrovské zisky. Zdravím T

 • Kandidoza Radka 09.01.2010 21:00:51

  Několik týdnů mě trápilo urputné svědění pokožky kolem konečníku.....sprcha a voda pomohly. Ale ne dostatečně. Pak jsem se dostala k urinoterapii a postižená místa pravidelně potírala vlastní močí. Svědění odeznívá, pokožka se zaceluje. Odhaduji, že léčba ještě potvrvá, ale jasné výsledky se již dostavili. Rozhodně budu urinoterapii praktivat i dál.

 • léčba močí jana 18.10.2009 17:19:07

  mám lupenku a dozvěděla jsem se že urinoterapie na léčbu velmi pomáhá.zkusila jsem to a opravdu to pomáhá!!!potírá si ruce a šupiny lupénky ustupují a na artrididu si dělám zábaly na nohy. a už po 14 dnech vidím zlepšení.


Terapie patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Terapie

 • Dr. Ox 22.04.2013 10:04 Nevolnosti v těhotenství

  Kyslik a kyslikova terapie resi problem. Oxylife - Vse o kysliku. Kyslikove koncentratory, kyslik…

 • Starka 20.04.2015 19:04 Tradiční medicína

  našla jsem dobré stránky a ráda bych se podělila, kdyby to někomu mělo pomoct.

 • Starka 20.04.2015 19:04 Tradiční medicína

  omlouvám se ještě odkazhttp://biosens.cz/biorezonance/jake-nemoci-lecime/

 • 13.09.2015 22:09 Biorezonanční terapie

  Máte někdo vyzkoušenou biorezonanční terapii v Biosens v Praze? Slibují úlevu od bolesti, při…

 • Vše o Hlubinné abreaktivní psychoterapii. <br/> http://www.regresniterapiepra<wbr/>ha.…

 • http://www.regresniterapiepraha.cz/pribehy-z-praxe/atopicky-ekzem/

 • kyslik 27.11.2015 17:11 křečové žíly

  Vice na www.barokomora.cz

 • kyslik 28.11.2015 13:11 Sport a relaxace

  vice o hyperbaricke kyslikove terapie - www.barokomora.cz Hyperbaricka kyslikova terapie - cesta k…

 • 28.02.2018 07:02 Dna

  Bez úpravy výživy nepřináší pouhá léková terapie dny pomocí Enzycolu trvalé výsledky. Příčinou dny…

 • Eva 20.12.2011 19:12 Hypnóza

  Hypnoza má své klady, ale též zápory. Nedoporučovala bych, je celá řada jiných způsobů. Ale chápu…

 • Dobrý den, asi půl roku mám různé potíže- fyzického i psych charakteru. Absolvovala jsem řadu…

 • Jan 27.08.2012 11:08 Jak vyvolat růst vousů?

  Myslím si, že vousy - http://cs.wikipedia.org/wiki/Vousy nejvíc ovlivňujíhormony. Tudíž z…

 • 01.12.2012 18:12 hubnutí

  Překyselení organismu je v současnosti příčinou mnoha nebezpečných civilizačních chorob,…

 • Hlídejte si svoje pH! Překyselení organismu je v současnosti příčinou mnoha nebezpečných civilizač…

 • eviku85 28.08.2013 23:08 Biolampa

  ta terapie vypadá zajímavě, musím se informovat u kožní jestli by to pomohlo i synovi na jeho…

 • pajja 14.04.2014 15:04 Ajurvéda

  ahoj, Ajurvéda je něco úžasného. Měla jsem mnoho zdravotních problému se kterými si lékaři…

 • JanaK 16.04.2014 14:04 Ajurvéda

  Právě jsem narazila na vaši diskuzi, četla jsem pár knížek o Ajurvédě, ale nikdy jsem to nezkusila…

 • hanka 06.05.2015 23:05 Lupenka

  zdravim, mam ji dva roky, pomahal mi belosalic, ale nechci rvat kortikoidy, hlavne vysadis a…

 • Dobrý den, vidím, že váš příspěvek je starší, ale reagovat stejně budu. Vaší mamince se dá pomoci.…

 • 18.11.2015 15:11 Deprese

  Na váš komentář přímo musím odpovědět. Ano to je problém klasické psychiatrie. Vůbec nepracují s…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku